BISTRITA Forum


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BISTRITA Forum
BISTRITA Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

2 participanți

In jos

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) Empty Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

Mesaj  Admin 3/12/2014, 07:12

Am inceput o  "aventura" si cu Mount & Blade - Warband Smile , jocul iti ofera o gramada de momente hazlii si in acelasi timp frustrante .. Smile , de la cum incepi in joc pana la terminarea lui ... La inceput cate batai am luat de la banditi...si nu aveam bani sa cumpar de mancare oamenilor mei....ce sa le mai platesc salarii Smile..... Dar nu m-am lasat infrint.... Smile pana am ajuns sa am cateva cetati mai importante si am incercat sa imi maresc averea si regatul prin casatorie cu vreo fata de rege mai bine instarit.... Darbalea niste figurante....pline de fite ....le trebuia sa le recit poezii....auzi acolo... Mie numai de poezii nu imi ardea.... Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) Empty Re: Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

Mesaj  Admin 7/12/2014, 19:19

Dupa cum am zis ... am inceput o noua campanie in Mount & Blade Warband , in prima poza sant singuc "cuc" Smile , in a doua am adunat ceva tarani ....cu furci in maini Smile , in poza 3 ma duc la rege sa fac ceva bani din vreo misiune , a doua misiune a fost cea in care trebuie sa colectez banii din oras in numele regelui Smile , si sa ii duc lui ....dar ma fac ca uit sa ii duc Smile , ca doar si eu am nevoie de bani sa le dau la tarani sa manance si sa le dau salarii Smile , in poza 5 si 6 sant la o batalie cu taranii mei ...impreuna sant o forta de neoprit ... Smile


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) Empty Re: Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

Mesaj  Admin 9/12/2014, 05:48

Am mai evoluat putin ....si aflandu-ma pe langa tarm numai ce ma trezesc cu cateva bande de "searaiders" ca imi dau tarcoale... Smile , in poza doi am urmarit o banda de talhari care aveau prizonieri cativa tarani ....pana la capatul hartii , avand in vedere ca eu aveam speed 4.5 si ei 4.6 .... Smile , in poza trei ...stateam cu toti cu ggura cascala si neuitam la ocean Smile , in poza patru am cucerit un castel de la nordici , care nu prea era aparat cum trebuie..... Smile , acum trebuie sa fac soldati sa il apar ....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]... Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) 603888
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) Empty Re: Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

Mesaj  Pushkatu 19/12/2014, 21:29

Ce moduri folosesti? Acuma mi-am descarcat si eu jocul iar si ma tot gandesc ce moduri sa pun. Smile
Pushkatu
Pushkatu
Forumist avansat
Forumist avansat

Mesaje : 846
Data de inscriere : 16/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Bistrita, Podu Jelnii

Sus In jos

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) Empty Re: Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

Mesaj  Admin 20/12/2014, 05:22

Eu nu am bagat nici un mod.....am modificat doar culorile la regate....
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :) Empty Re: Mount & Blade - Warband - ADMIN'S ADVENTURE :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum