BISTRITA Forum


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BISTRITA Forum
BISTRITA Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Call of Juarez The Cartel XBOX360-MARVEL

2 participanți

In jos

Call of Juarez  The  Cartel  XBOX360-MARVEL Empty Call of Juarez The Cartel XBOX360-MARVEL

Mesaj  Lutu 30/7/2011, 01:07

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Trailer

Eu l-am jucat la un prieten acasa ,, mi-l fac si eu pe consola , nu stiu daca a aparut si pe PC ,dar mi-a placut jocu'

PS: " nu v-as sfatuii sa aveti o consola Embarassed va da dependenta Embarassed " va tine legat in casa consola Call of Juarez  The  Cartel  XBOX360-MARVEL 603888 asta am inteles-o si eu , nu i-am mai prea dat atentie consolei in ultima vreme Embarassed ,,, dar v-as sfatuii sa va cumparati daca vrei sa faceti economie pe viitor , pt ca la o consola nu mai aveti nevoe de modificari cel putin pe ultimii 5 ani , eu am X-boxu 360 din 2009 si nu am avut nici o problema cu el doar ca a trebuit sa-l mai modez ( nu este problema ca este ieftin 35 de lei o data la 2 ani ) pt a nu cumpara jocuri originale Embarassed ,, PS2 inca mai scoate jocuri si acuma si a trecut mai bine de 10 ani de cand a aparut ,,, asa ca mult noroc Call of Juarez  The  Cartel  XBOX360-MARVEL 98962
Lutu
Lutu
Forumist avansat
Forumist avansat

Mesaje : 502
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 32
Localizare : Iosif Vulcan . Bistrita

Sus In jos

Call of Juarez  The  Cartel  XBOX360-MARVEL Empty Re: Call of Juarez The Cartel XBOX360-MARVEL

Mesaj  Admin 30/7/2011, 09:50

Pare interesant jocul ....
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum