BISTRITA Forum


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BISTRITA Forum
BISTRITA Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metro 2033

2 participanți

In jos

Metro 2033 Empty Metro 2033

Mesaj  Admin 30/8/2013, 06:13

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Au trecut douăzeci de ani de cand a început și terminat razboiul. A durat câteva ore și nu s-a încheiat cu o victorie pentru nimeni. Nu au existat parti ramase s-a terminat.
Stația de metrou din Moscova și-a îndeplinit scopul - alternativă ca un adăpost enorm - a făcut-o aproape perfect. Cele mai multe dintre persoanele care s-au grăbit în interiorul, la sunetele de alertă pentru raid aerian au supraviețuit. Ei par a fi singurii care au făcut-o.
Omenirea s-a stins în Apocalipsa pe care au creat-o chiar ea , ultimele sale rămășițe reduse ascunzându-se în pamant in așteptare... pentru un miracol puțin probabil - sau, ceea ce pare a fi mult mai probabil după toți acești ani, pur și simplu de așteptare pentru ultimele livrări pentru a rula afară. După toate, există puține speranțe de a mai ieși din metrou, pentru ca lumea din afara sa transformat într-un coșmar otrăvit în care un om nu poate supraviețui fără o mască de gaze. Având o mască de gaz nu face supravietuire - multe domenii sunt încă prea iradiate pentru a intra, iar suprafața, în general, este plină de creaturi hidoase născuți de radiatii.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Metro 2033 Empty Re: Metro 2033

Mesaj  Admin 30/8/2013, 06:22

Am inceput sa il joc METRO 2033...putin dificil ...mi se pare , As vrea sa am control total al personajului ...nu sa astept sa treaca interactiunea AI-PLAYER ....

1.->[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 2.->[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 3.->[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ->4.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ->5.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

1. Am ajuns cu greu la piata ....dupa ce mau ametit acolo pe linia ai cu drezina Smile
2. Aveau soldatii aia niste mitraliere.... si eu cu necajita mea de "uzi".... Smile
3. Ma targuiam sa iau un porc de craciun ...de la piata dar copii aia 2 i-ar fi mancat coada si urechile de viu Smile
4. Cand am iesit afara si "Bourbon" m-a parasit .... ce sa vad doar cladiri distruse Smile
5. Mi s-a spart masca .... ce dreq sa ma fac ca ma ataca mostrii astia ...si fara masca cum sa ma bat cu ei Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Metro 2033 Empty Re: Metro 2033

Mesaj  Pushkatu 31/8/2013, 09:36

E chiar tare! Eu muream de multe ori fiindca mi se terminau filtrele la masca de prea mult stat aiurea. Pur si simplu nu imi puteam dezlipi ochii de la peisaj. E superb realizat jocul. Singurul lucru care nu imi place e ca sunt cam putine arme din care sa alegi. Mi-ar fi placut sa vad mai multe arme inventate de ei dupa razboi, dar nah. Si faza cu scenele la fiecare sfarsit de capitol e cam aiurea, dar e parte din poveste si e meserie(marea majoritate). Abea astept sa ma bag cu ochii in carti.:D 
Pushkatu
Pushkatu
Forumist avansat
Forumist avansat

Mesaje : 846
Data de inscriere : 16/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Bistrita, Podu Jelnii

Sus In jos

Metro 2033 Empty Re: Metro 2033

Mesaj  Admin 2/9/2013, 02:45

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]..[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]..[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]..[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu stiu daca ai observat dar ceasul de la mana arata ora reala Smile, in rest povestea merge inainte ....si cu armele din joc ai dreptate ...puteau fi mai multe ....dar munitia ....asa de prost stau cu munitia .... nu prea gasesc si tot stau si trag doar cateva gloante si alea cu precizie "in cap" Smile, mi-am cumparat pistol cu luneta si amortizor ... mama ce ii killaresc acuma Smile
Daca as fi avut mai multa munitie ...saream din umbra pe ei si ii nenoroceam ...dar asa trag din umbra Smile , sting lampile si ii astept in intunerec Smile boogeyman Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Metro 2033 Empty Re: Metro 2033

Mesaj  Pushkatu 2/9/2013, 10:45

Eu ii execut cu cutilele. In metro last light poti sa ii lasi inconstienti daca vi pe la spatele lor. In metro 2033 le arunc cutitase de la distanta si am mereu grija sa le iau inapoi! :DSi eu stau cam prost cu munitia. Cand nu sunt singur, ii las pe ceilalti sa traga, se pare ca lor nu li se termina, iar cand sunt singur, fac economie la sange!! affraid :D
Pushkatu
Pushkatu
Forumist avansat
Forumist avansat

Mesaje : 846
Data de inscriere : 16/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Bistrita, Podu Jelnii

Sus In jos

Metro 2033 Empty Re: Metro 2033

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum