BISTRITA Forum


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BISTRITA Forum
BISTRITA Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pomohaci gay-ul :)

In jos

pomohaci gay-ul :)  Empty pomohaci gay-ul :)

Mesaj  Admin 7/6/2020, 04:40

pomohaci gay-ul :)  Cristi10

Pomohaci: Nu, că eu trebuie să zic, nu tu trebuie să zici! Că te iubesc! 
Interlocutor: E bine dacă mă iubiți! 
Pomohaci: Fugi! Fugi! Când mi-o arăți? Amu e spălată, nu mi-o arăți!? 
Interlocutor: Păi, eu știu… 
Pomohaci: Când? 
Interlocutor: Depinde, ce vreți să vă arăt? 
Pomohaci: Ce să îmi arăți? Păi, ciocanul… 
Interlocutor: Ciocanul? Eu știu când să vi-l arăt? Vi-l arăt într-o zi! 
Pomohaci: Când? 
Interlocutor: Într-o zi. Când? 
Pomohaci: Când? Uite-te ce speriat e… Gândești că e o căprioară… Vai… Așa ești, da! 
Interlocutor: Dar nu-s speriat, nu îs… 
Pomohaci: Nici nu vreau să fii! 
Interlocutor: Nu îs comod cu treburile astea! 
Pomohaci: Nici nu vreau să fii, că dacă ai fi, nu erai lângă mine! 
Interlocutor: Nu, nu că-s speriat, nu-s obișnuit cu chestiile astea! 
Pomohaci: În timp, o să fii obișnuit!… 


RECOMANDĂRI Cazul șocant al unei românce care stă închisă alături de pedofili și criminali de copii din UK. Ce a făcut   Pomohaci: Ești prea sensibil! Ești un bărbat frumos sau, nu știu, că nu știu ce! Că nu ești… Nu ești drăguț, ești frumos, mă! Ești frumos! Interlocutor: Știu, dar așa ni! Sunt, dar nu prea! Pomohaci: Ne mai vedem, ne mai vedem! Mi-o arăți, nu mi-o arăți?! Interlocutor: Păi, o să v-o arăt! Dar nu, nu așa, în mașină, că e aiurea și… Pomohaci: Când? Interlocutor: Într-o zi! Săptămâna asta! Să v-o arăt acum? Pomohaci: Da, sigur! Interlocutor: Să vă arăt ciocanul? Nu știu, în loc să-i zici ciocan, poți să îi zici, nu știu, dacă sunteți preot, poate vă simțiți nașpa! Pomohaci: Să îi zici ciocan, că eu știu ce înseamnă ciocan! Interlocutor: Eu stau cu dumneavoastră, încerc să am relație cu dumneavoastră, să fie bine, dar am și eu nevoie de ajutor, de un sprijin, de ceva, de… Pomohaci: Încă o dată! Nu o să fii niciodată fără să fii remunerat pentru ceva. Depinde de ceea ce știi să faci! Încă o dată, dacă între noi o să fie, Flaviu, numai drag, de exemplu, facem sex, te plătesc pentru sex! Dacă între noi o să fie o relație de prietenie, atunci eu știu ce am de făcut, deci nu o să trebuiască să îmi ceri tu sau să trebuiască să mă cauți tu, că știu eu ce am de făcut pentru tine!
Citeşte întreaga ştire: Anchetă la Arhiepiscopia Alba Iulia. Preotul și cântărețul Cristian Pomohaci ar fi încercat să corupă un minor | VIDEO
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 3390
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bistrita , Decebal

https://bistritaforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum